شنبه 23 آذر 1398

نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های صنعت آب و برق در استان گیلان برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/08/14 08:16 ویرایش : ‎1398/08/14 08:41 بازدید: 85

صبح شنبه سردار محمدعلی مطیعی معاون انرژی سازمان پدافند غیر عامل کشور از نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های صنعت آب و برق استان گیلان در زمینه پدافند غیر عامل بازدید کرد

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور در حاشیه این بازدید با بیان اینکه صنعت آب و برق، و به عبارتی آبرسانی و برق رسانی از مهمترین ضروریات جامعه امروز است، اظهار کرد: عملکرد شرکت‌های آب و برق بسیار حساس و حیاتی است.

سردار محمدعلی مطیعی در ادامه افزود: استان گیلان، استانی تفریحی و گردشگری است و تجهیزات ارائه شده در این نمایشگاه، بیانگر تلاش و تکاپوی تلاشگران صنعت آب و برق در حوزه پدافند غیرعامل و سایر زمینه‌ها است.

وی ادامه داد: با این دستاوردهای مهم و توانمندی موجود در استان گیلان، در صورت بروز شرایط غیر عادی در کمترین زمان ممکن مدیریت خواهد شد.

در این بازدید مدیران عامل شرکت‌های صنعت آب و برق استان گیلان، معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان مدیرکل پدافند غیرعامل استان و جمعی از مسئولان دستگاه‌ها اجرایی گیلان حضور داشتند.

لازم به ذکر است نمایشگاه عمومی دستاوردهای پدافند غیرعامل صنعت آب و برق گیلان از امروز به مدت ۴ روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۴ بعداز ظهر در سالن ورزشی شهید عباسپور شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با هشت غرفه برای بازدید عموم دایر است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی