پنجشنبه 25 مهر 1398

جلسه کارگروه تخصصی انرژی ، آب و پدافند غیر عامل در گیلان برگزارشد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/23 10:46 بازدید: 90

مهندس وحید خرّمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در پانزدهمین جلسه کارگروه تخصصی انرژی ، آب و پدافند غیر عامل گیلان با حضور مدیران ارشد صنعت آب و برق و انرژی ، مدیریت بحران استانداری گیلان و دیگر مدیران مرتبط گفت : سال آبی موفقی را پشت سر گذاشته ایم.  

مهندس خرّمی افزود : سال زراعی ای که به اتمام رسید یکی از بهترین سالهاییست که پشت سر گذاشته ایم اما این مهم را نباید از یاد ببریم که ما نمی توانیم زیاد از اندوخته آب استان خرج کنیم و در عین حال هم زیاد نمی توانیم آن را نگه داریم و این مهم نشان می دهد که به لحاظ بایسته های پدافند غیر عامل باید در این خصوص بسیار هوشمندانه عمل کنیم .

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان ادامه داد : به یاد داریم که زیادی آب پشت سدها سیل را به وجود آورد ، همچنین در سالهای دور کمبود آب هم همگان را به سختی می انداخت.

وی گفت : در حال حاضر تصمصم گیری در خصوص اینکه از مهر ماه امسال چه مقدار آب را باید پشت سد سفیدرود برای سال آینده نگه داریم خود چالشی است که نیازمند برنامه ریزی دقیق ما در آب منطقه ای گیلان است.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت : ما معتقدیم که سال گذشته را آب منطقه ای گیلان به لطف خدا و با کمک تیم حرفه ای خود و همراهی سایر دستگاهها از جهاد کشاورزی گرفته تا سازمان هواشناسی و استانداری گیلان و مدیریت بحران به خوبی مدیریت کرده ایم و فقط در معدود نقاطی ، مشکل نبود زیر ساخت های لازم برای انتقال آب وجود داشته است.

مهندس وحید خرّمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل آب منطقه ای گیلان در پایان گفت: امیدوارم سال آینده آبی سال نرمالی برای گیلان باشد و از برکات الهی همچنان بهره مند باشیم.

شایان ذکر است در این جلسه با توجه به اهمیت تاسیسات آبی ، گزارش علمی از سوی جامعه  دانشگاهی گیلان با موضوع پدافند غیر عامل در تاسیسات آب و فاضلاب ارائه گردید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی