سه شنبه 2 بهمن 1397
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان:

مصون سازی زیر ساخت ها برای توسعه فناوری

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/21 13:09 ویرایش : ‎1397/03/21 13:17 بازدید: 154

 به گزارش روابط عمومی اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان، امیر محمدپور،سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان با دکتر علی باستی رئیس جدید پارک علم و فناوری گیلان دیدار و در خصوص پیرامون همکاری اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و پارک علم و فناوری استان به گفتگو پرداخت.

 در این دیدار دبیر شورای پدافند غیرعامل ضمن تاکید بر مصون سازی زیرساخت ها برای توسعه فناوری از منظر پدافند غیرعامل بیان کرد:امروزه پارک های علمی، تحقیقاتی و فناوری نقش بسیار عمده ای در پیشبرد اقتصاد جهان ایفا می کنند و علاوه بر امکان فعالیت شرکت های کوچک و متوسط دانش بنیان و کارآفرین در یک محیط اقتصادی، بستر لازم را برای انتقال و توسعه فناوری، تولید با ارزش افزوده بالا، جذب سرمایه گذاری خارجی و ورود کارآفرینان و واحدهای صنعتی به بازارهای جهانی را فراهم می نمایند.

محمد پور تصریح کرد: ایجاد پارک های علم و فناوری که حلقه واسط بین سه رکن اصلی جامعه یعنی دولت، صنعت، دانشگاه هستند به عنوان فضایی نوین، مستلزم رعایت اصول توسعه پایدار و مصون سازی از منظر پدافند غیرعامل خواهند بود.

 

در ادامه این نشست مباحث مشترک در خصوص همکاری های اداره کل پدافند غیرعامل و پارک علم و فناوری مطرح شد و مقرر شد اقدامات مثبت با رویکردی جدید در راستای اهداف مشترک پدافند غیرعامل و پارک علم و فناوری صورت گیرد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی